Oferuję szeroko pojęte projektowanie wnętrz, które obejmuje architekturę, aranżację i dekorację przestrzeni. Przez ponad dekadę działalności zrealizowałam liczne projekty:

  • domów jednorodzinnych,
  • mieszkań,
  • przestrzeni komercyjnych, w tym sklepów, salonów kosmetycznych, boksów wystawowych,
  • pojedynczych pomieszczeń, np. pokoi dziecięcych, salonów, łazienek etc.

Kompleksowa wiedza z zakresu projektowania pozwala mi na efektywne działanie w kilku obszarach. Najbardziej podstawową usługą jest konsultacja. Podczas wizyty w miejscu, którego porada dotyczy, pomagam ustalić ogólny charakter wystroju wnętrza oraz jego detale. Kolejnym etapem jest zaproponowanie koncepcji w postaci wizualizacji. Po uprzedniej rozmowie z Klientem następuje stworzenie projektu wnętrza mieszkania, pokoju dziecięcego etc., uwzględniającego jego stylistykę oraz funkcjonalność. Jako profesjonalny architekt-projektant dostarczam spójny plan, mający zapewnić wygodę i ergonomię użytkownikom. Uwzględnia on ciągi komunikacyjne, przeznaczenie poszczególnych przestrzeni, usytuowanie gniazdek, instalacji kanalizacyjnej, ogrzewania oraz innych obszarów w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu.

Proponuję Państwu także nadzór nad wykonaniem projektu. Dzięki temu Klienci zyskują czas i spokój, a ja zadbam o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Współpracuję wyłącznie z najlepszymi firmami wykonawczymi, które z czystym sumieniem mogę dziś polecić. Projektanci wnętrz tworzą sztukę, która wymaga łączenia wiedzy inżynieryjnej, znajomości trendów, ponadczasowych rozwiązań, z doskonałym wyczuciem estetycznym, umiejętnością słuchania i elastycznym reagowaniem na zmiany.

Jestem specjalistą, który potrafi wieloaspektowo spojrzeć na wnętrza. Z sukcesem działam także jako projektant mebli, tworząc niepowtarzalne wyposażenie. Potrafię podążać za pomysłami nawet bardzo wymagających Klientów oraz konfrontować je z rzeczywistością przepisów prawa budowlanego i fizycznych właściwości materiałów. Moje projekty domów jednorodzinnych, pokoi dziecięcych i przestrzeni komercyjnych są unikalne, bezpieczne i funkcjonalne. Mimo że Poznań to siedziba KropkaProjekt – działamy na terenie całej Wielkopolski!